čtvrtek 8. června 2017

KTERAK BUBLA OTĚHOTNĚLA: KURVILA SE KÁMOŠCE S MANŽOU !!!

Zpráva o Bublině stavu vzbudila zájem, a tak je nutno, aby svět poznal, jak k té nehodě došlo. Protože ona to byla nehoda. Odporná nehoda, ke které došlo při nepěkné věci, kterou spískala sama Bublice.

Že je Bubla kurva, už dávno víme. Výpověď služky z luxusní kolaudačky o tom, jak Bubla ojela pána domu, byla tak šokující, že zmizela z veřejnosti. 
Nyní je ale čas, aby vyšly na světlo skutečnosti, které byly dlouho skrývané. 

Začalo to jednoho dne na chatě, kde byla s kamarádkou a mužem. Vyšla si s ním ven a vábila ho na své nádherně oholené podpaží potřené deodorantem značky SvlékniMě a on z toho byl celý v šoku.
Tiskla se na něj svými kýtami v minišatičkách a on trpěl vzrušením.

Bubla se pak začala nesoudně hladiti a tu to v něm bouchlo : jeho kolíček si přál podívat se do ní.

V chatce spolu spáchali váleníčko, ke kterému jim asistovala nečekaně přijivší kamarádka - jeho žena, o které oni nevěděli.


Celá věc však vyšuměla a kamarádka to brala jen jako jakousi hru, která se nebude opakovat, protože při ní k ničemu nedošlo. Jenže o to právě šlo: že se nic nestalo.
Oni dva chtěli, aby se mezi nimi něco stalo, a proto si svou příležitost našli.

Manželé byli na dovolené ve své haciendě, ale paní domu odešla na masáž.
Bublice se vplížila do domu, protože jí muž dal echo, že žena odešla, a akce začala.

Začali si užívat a ke všemu jim asistovala hosteska, nabízející jim pití, ve kterém měl pán rozdrobenou vyjágru, aby jeho kolíček konečně spolupracoval.
Povedlo se a hnusné dílo se stalo skutečností.

Žena se nečekaně vrátila do pokoje pro ručníček a zdálky viděla chlast, pití, pizzu a jakési zběsilé hemžení a steny na posteli. Říká si proboha, co to je....?

Jde blíž a vidí jasně, co to je: Bubla koná s jejím mužem opět nepřístojnost !!!

Ano, ta děvka ho ojíždí a ještě jim u toho asistuje služebná !!!

Křikla na Bublu, aby se oblékla a ona se vrhla k tácu se zákusky, který byl na pelesti, a dělala, že si tam jen tak žerou.
 Měla dokonce tolik drzosti, že se tam naaranžovala, takže jí to nehorázně slušelo, což paní domu ještě popudilo. Bubla byla při všem, co dělala, vždycky TAK KRÁSNÁ !!!
Bubla to zabila svou nabídkou, zda si paní domu nedá s ní, což bylo odporné, protože to byl její VLASTNÍ zákusek !!!

Paní chytila Bublu a mrštila s ní do křesla. Rozkřikla se na ni a ptala se, co si myslí že dělá s jejím mužem.

Bubla však byla tak opilá svou mocí, kterouž nad tím kamarádčiným nakynutým koblihem měla, že povzneseně odsekla cosi nelichotivého o kamarádčině vzhledu.

Konkrétně to byla tato slova: " A ČEMU SE DIVÍŠ, TY MĚCHUŘINO? SE PODÍVEJ NA SEBE A NA MĚ - TY JSI HNUSNÁ, TLUSTÁ A STARÁ A JÁ JSEM MLADÁ, KRÁSNÁ A ŽÁDOUCÍ ! "

Ano, tak takhle to bylo. Bublin plod, na který se přišlo náhodou v ranném stadiu, je plodem hříchu, podvodu, lži a svým vznikem zapříčinil mnoho potíží, které nikdy neskončí.

...Nebo ano? Bubla uvažuje o velmi závažné a zlé věci, která by však vše vyřešila !!!!!

2 komentáře:

 1. Takto úprimne som sa už dávno nerehotal, ešte mi k tomu aj slzy tiekli, takúto nahú realitu dokážeš vykresliť asi iba ty!!!
  Jožin z bažin

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc moc Jožo ! Zastav se zase a sleduj Bubliny příhody, jsou k posrání ! ♥

   Vymazat