pondělí 11. září 2017

asmr

Ten název možná zní divně, až úchylně...jenže ono to tak je.
ASMR je cosi jako vše, co lidem dělá dobře (odnoží jsou satysfying videa) po zvukové nebo pohledové stránce. Musí se vám u toho ježit cosi na krku, musíte tím brnět vaše nervový zakončeníčka a musí vám u toho padat hlava.

Obsahuje to všemožný věci jako olizování mikráku s ušima, šeptání, mlaskání, polibky, určitá "slova" jako SK, mačkají se slizy, ťuká se na dřevo, klape se na nehty, něco se krájí, škrábe, potírá se mlékem a dělá se tak masáž uší, cinká se do sklenky s vodou anebo dělají RP- roleplaying. 
Někoho češou, šimraj na zádech, líčí jakože kameru jakože líčí VÁS, hrají scénky jakože jste v obchodě nebo u lékaře, že vás uspávají v posteli a prostě všelijaký "kraviny".

Zní vám to asi fakt úchylně, ale jděte sami do sebe....určitě taky máte nějaký úchylný líbení nějakýho zvuku, nějakého pohybu, určitých materiálů nebo nějakého pohybu. V těch videích si každej najde to svý. Dáte si sluchátka a oni vám dvacet minut až hodinu šeptaj do uší. Je to sugestívní a ..jisté lidé jako já u toho mají tendenci dělat ÁÁÁÁÁ.¨Tomuto pocitu, jež mají všichni, se říká EARGASM.

Novinkou pro mne bylo, že to dělají i kluci, potažmo muži.
Já sleduji v poslední době především korejské a japonské "uspávače".

Mě osobně pobaví vždycky tenhle týpek. Jeho obličej a výrazy mluví samy za sebe. :)
Ono o tom není ani moc co psát, vědecký rozbory bych nechala bokem, každej si musí vyhledat to, co mu vyhovuje.

SATYSFYING VIDEA jsou věc koukací. Videokompilace všeho možného. Psaní štětcem, polívání porcelánových váz, výroba něčeho, krájení, tekoucí kov, nějaké spirály apod. Spousta věcí se točí přímo v továrnách a ve výrobnách, takže vše je "oficiál".
Doporučuju.
Nejčastější je krájení pěnových věcí, mačkání slizu a tekoucí něco, co si můžete vyrobit sami -oooch!
Já sem nahážu určitý videa a prostě je zkoukněte a uvidíte.

Existují i české ...nevím jak to říci...asmrovky...asmračky..? řekněme prostě vlogerky no.

Žádné komentáře:

Okomentovat